متخصصین در کلینیک زخم ( در تهران ) چه کار هایی را انجام می دهند ؟

این نوع متخصصین برای درمان انواع زخمهای کوچک بزرگ و یا کهنه و قدیمی آموزش دیده اند و وظیفه درمان این نوع زخم ها را بر عهده دارند . در این مقاله کارهایی که در یکی از بهترین کلینیک زخم در تهران انجام می‌شود را توضیح می دهیم و ویژگی‌ های آن را بیان می کنیم . بسیاری از پزشکان و متخصصین متره در کلینیک زخم مشغول به کار هستند . یک سری از زخم ها وجود دارد که برای درمان آنها فرد حتما باید به یکی از بهترین کلینیک زخم مراجعه کند ، این زخم ها عبارتند از :

 

۱ . به وجود آمدن جراحت و یا زخم های بزرگ و شدید .
۲ . درمان زخم هایی که بع علت جراحی بر روی بدن باقی مانده است .
۳ . زخم هایی که بر اثر بیماری دیابت به وجود می آید .
زخم هایی که بر اثر خوابیدن زیاد فرد به وجود می آید
۵ زخم هایی که بر اثر انواع سوختگی بر روی بدن ایجاد می شوند
۶ . افراد بسیاری هستند که به علت زخم هایی که بر روی بدنشان وجود دارد ، هیچ گونه اعتماد به نفسی نخواهند داشت پس در نتیجه یک متخصص درمان و یا یک کلینیک زخم می‌تواند به بهبودی بیمار بسیار کمک کند .

درمان زخم

در کلینیک زخم در تهران بايد یک تیم چند رشته ای از متخصصين زخم ، درمان گر زخم ، پرستار درمان گر زخم و متخصص زخم عفونی با داشتن تخصصي بالا و مهارتي فوق العاده و داشتن هدفي براي مدیریت درمان زخم تا زماني كه به بهبودي كامل برسند مانند زخم بستر، زخم پاي ديابتي ، زخم سوختگي ، زخم عفوني ، زخم بستر و … مشغول به کار هستند .
کلینیک زخم در تهران برنامه أي براي ارائه دادن به روز ترين روش های درمان زخم با كيفيتي فوق العاده دارد كه در زماني بسيار كوتاه به تمامي بيماراني كه از طريق درمان هاي سنتي تا كنون درمان نشده اند و ابتلا به اين نوع زخم ها شده اند در کم ترین زمان به بهبودي كامل خواهند رسيد .

کلینیک زخم

در کلینیک زخم در تهران تيم متخصص شما شامل افراد زير خواهد بود :

• متخصص تشخيص زخم : فردي است كه به طور كامل بر روي زخم شما نظارت خواهد داشت .
• پرستار زخم : فردي است كه زخم شما را تميز خواهد كرد و آموزش هاي لازم را براي مراقبت از زخم در منزل به شما خواهد داد .
• درمان گر زخم : فردي است كه به انتخاب كردن درست راه هاي درماني ، طبق زخم حاصل شده بر روي پوست شما درماني قطعي براي زخم شما تجويز خواهد كرد .

شما در در کلینیک زخم در تهران مراحل درماني خود را پشت سر خواهيد گذاشت ، بنا بر اين انتظاراتي از کلینیک زخم فوق خواهيد داشت . براي مثال : به موقع بايد زخم شما را بررسي كنند و زخم را مورد اندازه گيري قرار دهند ، بررسي كامل را بر روي ميزان جريان خوني كه در اطراف زخم حاصل شده انجام دهند ، به دنبال دليلي براي آن كه چرا تا كنون زخم نتوانسته مراحل درماني خود را طي كند و درمان نشده ، باشند و در آخر به دنبال راه حلي درست با دادن برنامه أي جديد براي بيمار تعيين كنند .
کلینیک زخم در تهران اهدافي را براي درمان زخم در نظر دارند كه آن اهداف عبارت است از :
• با طي كردن مراحل كامل درمان بيمار درماني قطعي را براي زخم پيش رو داشته باشد .
• قبل از دچار شدن زخم به عفونت پيشگيري ها ي لازم را انجام دهند .

کلینیک زخم عرفان نیایش
• تا حد امكان از قطع شدن عضوي از بدن كه دچار زخم است ( آمپوتاسيون ) پيشگيري و جلوگيري كنند .
• از باز گشتن زخم هاي قديمي جلوگيري كنند و تمام سعي خود را براي پيشگيري از بروز دادن زخم هاي جديد بكنند .
در آخر بعد از پشت سر گذاشتن تمامي مراحل در کلینیک درمان زخم در تهران پرستار زخم به شما براي مراقبت كردن از زخمتان در منزل راه حل هايي خواهد داد كه طبق شرایط عمومی حاصل شما و نوع زخمي كه روي بدن شماست ، ممكن است مجبور به انجام دادن موارد زير براي بهبودي كامل باشيد :

• دادن يك برنامه براي تغذيه ي سالم ميتواند مواردي كه بدن شما كم دارد و مورد نياز براي بدن شماست را تعيين كند و به روند بهبود شما كمك كند .
• اگر شما فردي سيگاري هستيد حتما بايد روند ترك سيگار را پيش بگيريد .
• در بعضي از افراد كه ديابت دارند بايد مديريت ديابت صورت گيرد .
• فيزيوتراپي براي افرادي كه دچار زخم هايي عميق تر هستند لازم است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *